Znaleziono 78 wyników
Wyszukiwanie zaawansowane
- autor: meniu
- 21 gru 2015, 21:33
- Forum: Ciekawe adresy
- Temat: Nowa strona Sekcji-M
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 12930
Maciej Kozłowsk pisze:Z tejże strony możemy się też dowiedzieć, że strona LOK nie jest aktualnie oficjalną stroną sekcji w Polsce.
Nie rozumiem dlaczego?
Meniu
- autor: meniu
- 15 paź 2014, 21:33
- Forum: Zawody i imprezy
- Temat: FSR World
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 6400
mike217 pisze:Tylko dlaczego w każdym informatorze lok jest jako organizator główny. To jest dla mnie absurd. Palcem nikt nie kiwnie , a się podpisuje. W wiadomym celu.
Hejka, widocznie u Was jest podział wewnątrz organizacji
Meniu
- autor: meniu
- 08 paź 2014, 23:37
- Forum: Zawody i imprezy
- Temat: FSR World
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 6400
Witam,
Maciej oni nie zrozumieją. My już od dwóch lat sami robimy imrezy. Lok nic nie robi tylko dopisuje swoje logo do imprez. W tym roku odeszliśmy na swoje. Zobaczymy jak będzie. Jak widać modelarze na świecie też utworzyli nową organizację zamiast NAvigi. Zobaczymy czy to dobry kierunek.
Meniu
- autor: meniu
- 21 mar 2014, 21:00
- Forum: Dla początkujących
- Temat: FSR 10
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 6776
Witam kolegę,
Dawno mnie tutaj nie było. Masz info na mailu z namiarami do mnie.
Meniu
- autor: meniu
- 16 kwie 2012, 09:02
- Forum: Ślizgi spalinowe
- Temat: jaki silnik do fsr
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 25461
Kolego @Gingasiak,
Do Konina masz niedaleko, umów się i przyjedź do mnie, zobaczę ten kadłub. Na zwykłym silniku V3,5 bez przekładni zapomnij o prędkości 50 km/h.
Meniu
- autor: meniu
- 15 kwie 2012, 11:23
- Forum: Ślizgi spalinowe
- Temat: jaki silnik do fsr
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 25461
Kolego,
z tego co myślę to silnik nie będzie posiadał przekładni, więc nie proponuj silnika 3,5 chyba że się nie znam.
Meniu
- autor: meniu
- 11 kwie 2012, 18:38
- Forum: Ślizgi spalinowe
- Temat: jaki silnik do fsr
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 25461
Teraz niedługo będą zawody koło Trzebnicy, w Blachowni i Rawie Mazowieckiej.
Co do sklepu musisz sam poszukac w naszych sklepach. Ja nie mogę pomóc, bo nie kupuję takich silników.
Meniu
- autor: meniu
- 10 kwie 2012, 18:47
- Forum: Ślizgi spalinowe
- Temat: jaki silnik do fsr
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 25461
Wstaw silnik 7,5 cc bez przekladni powinienes bawic się z takim silnikiem. Jak bedziesz potrzebował pomocy przyjedz do Konina to zobaczysz moje modele.
Meniu
- autor: meniu
- 01 kwie 2012, 10:30
- Forum: Tematy wolne
- Temat: Przykra wiadomość
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 556
Witam,
Mój przyjaciel BoBo Kwok KA Hung odszedł od nas 15 marca. Był wielkim człowiekiem, modelarzem. Na ostatnich Mistrzostwach Świata osiągnął swój największy sukces w ślizgach spalinowych. Jestem w głebokim szoku, że tak szybko tacy mistrzowie odchodzą tak nagle z tego świata. R.I.P. BoBo ...
- autor: meniu
- 22 paź 2011, 23:33
- Forum: Tematy wolne
- Temat: Modelarstwo pływające na Litwie ;)
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 1187
badboy pisze:Meniu,dawaj na elektryki bo w Fsr-V 3,5 ,chyba prawie wszystko wygrałes.
W Polsce może tak, ale chcę osiągnąć jeszcze coś na świecie więc jeszcze troszkę czasu mam nadzieję.
Meniu
- autor: meniu
- 13 wrz 2011, 21:14
- Forum: Wyposażenie modeli i techniki budowy
- Temat: 2,4 ghz Fry sky czy Jetti?
- Odpowiedzi: 19
- Odsłony: 13983
Panowie nigdy nie robiłem przeglądu radia, póki co działa świetnie, ale ostatni odbiornik na 40MHz mi padł. Więc czas na zmiany. Coś więcej o telemetrii Frysky można usłyszeć ?
Czytałem już o telemetrii Jeti.
Meniu
- autor: meniu
- 03 gru 2009, 13:12
- Forum: Nowości, komunikaty i zmiany na forum oraz na stronie
- Temat: Sezon 2010
- Odpowiedzi: 62
- Odsłony: 10040
No i macie burzę u siebie, u nas też się zastanawiają nad zmianą systemu podobny do Waszego. Sądzę, że on raczej nic nie zmienia, takjak kolega mówił zimą wprowadza się zmiany albo buduje nowy model więc zawsze trzeba go gdzieś dopływać.
Meniu