Znaleziono 78 wyników

autor: meniu
21 gru 2015, 21:33
Forum: Ciekawe adresy
Temat: Nowa strona Sekcji-M
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 12930

Re: Nowa strona Sekcji-M

Maciej Kozłowsk pisze:Z tejże strony możemy się też dowiedzieć, że strona LOK nie jest aktualnie oficjalną stroną sekcji w Polsce.
Nie rozumiem dlaczego?

Meniu
autor: meniu
27 paź 2015, 21:13
Forum: Ślizgi spalinowe
Temat: zimowe Zawody FSR
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 8628

Re: zimowe Zawody FSR

Witam,

Poniżej dwa filmiki z tej imprezy. Zapraszam na 2 edycje.

https://www.youtube.com/watch?v=TS7dDqq-H_o

https://www.youtube.com/watch?v=bHiCFe2jra8

Meniu
autor: meniu
29 cze 2015, 21:22
Forum: Tematy wolne
Temat: Podszywanie się pod moją osobę.
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1077

Re: Podszywanie się pod moją osobę.

Czas zaczac bawic sie w FSR-y :P

Meniu
autor: meniu
15 paź 2014, 21:33
Forum: Zawody i imprezy
Temat: FSR World
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 6400

Re: FSR World

mike217 pisze:Tylko dlaczego w każdym informatorze lok jest jako organizator główny. To jest dla mnie absurd. Palcem nikt nie kiwnie , a się podpisuje. W wiadomym celu.
Hejka, widocznie u Was jest podział wewnątrz organizacji :)

Meniu
autor: meniu
08 paź 2014, 23:37
Forum: Zawody i imprezy
Temat: FSR World
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 6400

Re: FSR World

Witam,

Maciej oni nie zrozumieją. My już od dwóch lat sami robimy imrezy. Lok nic nie robi tylko dopisuje swoje logo do imprez. W tym roku odeszliśmy na swoje. Zobaczymy jak będzie. Jak widać modelarze na świecie też utworzyli nową organizację zamiast NAvigi. Zobaczymy czy to dobry kierunek.

Meniu
autor: meniu
22 lip 2014, 17:11
Forum: Ślizgi spalinowe
Temat: Kleczew 2014 FSR
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 5654

Kleczew 2014 FSR

Witam,

Zamieszczam filmik z zawodów w Kleczewie.

http://www.youtube.com/watch?v=v8wYAdDG ... ture=share

Meniu
autor: meniu
21 mar 2014, 21:00
Forum: Dla początkujących
Temat: FSR 10
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 6776

Re: FSR 10

Witam kolegę,

Dawno mnie tutaj nie było. Masz info na mailu z namiarami do mnie.

Meniu
autor: meniu
16 kwie 2012, 09:02
Forum: Ślizgi spalinowe
Temat: jaki silnik do fsr
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 25461

Kolego @Gingasiak,
Do Konina masz niedaleko, umów się i przyjedź do mnie, zobaczę ten kadłub. Na zwykłym silniku V3,5 bez przekładni zapomnij o prędkości 50 km/h.

Meniu
autor: meniu
15 kwie 2012, 11:23
Forum: Ślizgi spalinowe
Temat: jaki silnik do fsr
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 25461

Kolego,
z tego co myślę to silnik nie będzie posiadał przekładni, więc nie proponuj silnika 3,5 chyba że się nie znam.

Meniu
autor: meniu
12 kwie 2012, 20:40
Forum: Ślizgi spalinowe
Temat: jaki silnik do fsr
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 25461

To zależy jakie masz śruby napędowe czy M4 czy M5

Meniu
autor: meniu
11 kwie 2012, 18:38
Forum: Ślizgi spalinowe
Temat: jaki silnik do fsr
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 25461

Teraz niedługo będą zawody koło Trzebnicy, w Blachowni i Rawie Mazowieckiej.
Co do sklepu musisz sam poszukac w naszych sklepach. Ja nie mogę pomóc, bo nie kupuję takich silników.

Meniu
autor: meniu
10 kwie 2012, 18:47
Forum: Ślizgi spalinowe
Temat: jaki silnik do fsr
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 25461

Wstaw silnik 7,5 cc bez przekladni powinienes bawic się z takim silnikiem. Jak bedziesz potrzebował pomocy przyjedz do Konina to zobaczysz moje modele.

Meniu
autor: meniu
01 kwie 2012, 10:39
Forum: Wyposażenie modeli i techniki budowy
Temat: FrSky
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 29898

Tak jak mówi Grzesiek, musisz znaleźć sygnał PPM, wtedy musi działać.

Meniu
autor: meniu
01 kwie 2012, 10:30
Forum: Tematy wolne
Temat: Przykra wiadomość
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 556

Przykra wiadomość

Witam,
Mój przyjaciel BoBo Kwok KA Hung odszedł od nas 15 marca. Był wielkim człowiekiem, modelarzem. Na ostatnich Mistrzostwach Świata osiągnął swój największy sukces w ślizgach spalinowych. Jestem w głebokim szoku, że tak szybko tacy mistrzowie odchodzą tak nagle z tego świata. R.I.P. BoBo ...
autor: meniu
27 lut 2012, 21:10
Forum: Wyposażenie modeli i techniki budowy
Temat: FrSky
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 29898

A czemu ma nie działać?
Futaba działa to i Fr sky działa

Meniu
autor: meniu
22 paź 2011, 23:33
Forum: Tematy wolne
Temat: Modelarstwo pływające na Litwie ;)
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 1187

badboy pisze:Meniu,dawaj na elektryki bo w Fsr-V 3,5 ,chyba prawie wszystko wygrałes.
W Polsce może tak, ale chcę osiągnąć jeszcze coś na świecie więc jeszcze troszkę czasu mam nadzieję.

Meniu
autor: meniu
22 paź 2011, 11:01
Forum: Tematy wolne
Temat: Modelarstwo pływające na Litwie ;)
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 1187

Grzesiek pisze:Nasi dobrzy znajomi, łoją nam skórę aż miło i to na silnikach Feigao :mrgreen:
To musicie sie troszkę postarać :-D

Meniu
autor: meniu
21 paź 2011, 22:56
Forum: Modele dowolne
Temat: Latanie pod Warszawą
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 18222

Można takie coś do łódki zamontować i popływać?

Meniu
autor: meniu
13 wrz 2011, 22:48
Forum: Wyposażenie modeli i techniki budowy
Temat: 2,4 ghz Fry sky czy Jetti?
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 13983

Myślę o odbiornikach 8ch, jakie długie są antenki w standardzie? 10 cm, 15 cm czy 20 cm?

Meniu
autor: meniu
13 wrz 2011, 21:14
Forum: Wyposażenie modeli i techniki budowy
Temat: 2,4 ghz Fry sky czy Jetti?
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 13983

Panowie nigdy nie robiłem przeglądu radia, póki co działa świetnie, ale ostatni odbiornik na 40MHz mi padł. Więc czas na zmiany. Coś więcej o telemetrii Frysky można usłyszeć ?
Czytałem już o telemetrii Jeti.

Meniu
autor: meniu
13 wrz 2011, 10:42
Forum: Wyposażenie modeli i techniki budowy
Temat: 2,4 ghz Fry sky czy Jetti?
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 13983

2,4 ghz Fry sky czy Jetti?

Panowie,
mam JR3810 i pływam ślizgami spalinowymi, proszę o opinie jaki system modułowy wybrać Fry sky czy Jetti do mojego radia, odbiornik 8 kanałowy.

Meniu
autor: meniu
23 mar 2011, 20:54
Forum: Zawody i imprezy
Temat: Sezon 2011 OTWARTY !!! Wspólne pływanie FSR i M
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 5243

Panowie jak co to do Konina zapraszam, woda podgrzewana od elektrowni,
widzę że Stasiek już przygotowany do sezonu :tuba

Meniu
autor: meniu
28 lut 2011, 22:53
Forum: Ślizgi spalinowe
Temat: co to za silnik????
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 24063

Już tam ekolodzy, prędzej wędkarze :lol:

Meniu
autor: meniu
11 gru 2009, 09:52
Forum: Tematy wolne
Temat: Zmarł Bohdan Ludkowski
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 1779

:sad:
autor: meniu
03 gru 2009, 13:12
Forum: Nowości, komunikaty i zmiany na forum oraz na stronie
Temat: Sezon 2010
Odpowiedzi: 62
Odsłony: 10040

No i macie burzę u siebie, u nas też się zastanawiają nad zmianą systemu podobny do Waszego. Sądzę, że on raczej nic nie zmienia, takjak kolega mówił zimą wprowadza się zmiany albo buduje nowy model więc zawsze trzeba go gdzieś dopływać.

Meniu