Ogłoszenie parafialne w sprawie zamieszczania wyników na MT

Zasady obowiązujące na forum i ogłoszenia wszelkie.

Ogłoszenie parafialne w sprawie zamieszczania wyników na MT

Postprzez Grzesiek » 29 wrz 2019, o 14:12

Zakończył się sezon i napiszę jedno - w żadnym poprzednim nie było takiego bajzlu (użyłem najdelikatniejszego ze słów, które przyszło mi do głowy) w wynikach jak w sezonie 2019.
Zatem ogłaszam, że jak osobie prowadzącej biuro na zawodach nie chce się prawidłowo i kompletnie wypełnić tabel z wynikami, to mi też się nie będzie chciało takich niekompletnych wyników zamieszczać na stronie ModelTeam.
Wyniki zostaną zmieszczone, dopiero w momencie, gdy ja, albo Artur, otrzymamy kompletnie wypełnione tabele z wynikami w formacie excela lub podobnej bezpłatnej aplikacji (StarOffice, LibreOffice, OpenOffice itp, jest tego trochę).
Dziękuję za uwagę.
Pozdrawiam
Grzesiek Jermołaj
Avatar użytkownika
Grzesiek
Administrator
 
Posty: 1832
Dołączył(a): 4 lut 2005, o 16:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogłoszenie parafialne w sprawie zamieszczania wyników na

Postprzez piekar » 29 wrz 2019, o 18:12

Grzesiu a o jakich tabelach piszesz które trzeba wypełnić bo nie do końca wiem co ci chodzi.
piekar
 
Posty: 59
Dołączył(a): 28 cze 2006, o 22:18
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Ogłoszenie parafialne w sprawie zamieszczania wyników na

Postprzez ArturN » 29 wrz 2019, o 19:35

O takich gdzie dane są posortowane i zebrane do kupy w jednym miejscu. A nie wypełniony arkusz do obliczeń klas NSS z którego trza dopiero dochodzić co autor miał na myśli. Polecam otworzyć jakikolwiek gotowy komunikat by zerknąć jak to posortować.
Grzesiu Amen :hip:
Pozdrawiam
Artur N
ArturN
 
Posty: 490
Dołączył(a): 25 lut 2005, o 11:13
Lokalizacja: Opole

Re: Ogłoszenie parafialne w sprawie zamieszczania wyników na

Postprzez Grzesiek » 29 wrz 2019, o 21:11

piekar napisał(a):Grzesiu a o jakich tabelach piszesz które trzeba wypełnić bo nie do końca wiem co ci chodzi.


A np. ostatnie tabele ze Skarżyska i Gliwic - w żadnej nie ma wpisanych klubów i numerów licencji, a po nazwach połowy plików nie wiadomo co tak naprawdę zawierają. Wyniki są nieposortowane i zawierają puste wiersze. O formatowaniu tekstu już nie wspomnę. Dzisiaj zajęło mi prawie 1,5 godziny doprowadzenie ich do stanu pokazywalności na MT, a po excelu poruszam się dość biegle. To był ostatni raz, kiedy tracę swój czas, bo komuś się nie chciało. Gdy żagle prowadził śp. Andrzej, zamieszczenie wyników z największej imprezy zajmowało mi 5, max 10 minut.
Pozdrawiam
Grzesiek Jermołaj
Avatar użytkownika
Grzesiek
Administrator
 
Posty: 1832
Dołączył(a): 4 lut 2005, o 16:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogłoszenie parafialne w sprawie zamieszczania wyników na

Postprzez piekar » 6 paź 2019, o 20:33

Przyjąłem do wiadomości i obiecuje poprawę :cool:
piekar
 
Posty: 59
Dołączył(a): 28 cze 2006, o 22:18
Lokalizacja: Ruda Śląska


Powrót do Nowości, komunikaty i zmiany na forum oraz na stronie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron