MP NS Orneta 2021

Tutaj zamieszczamy informacje o wszelkich imprezach dotyczących modeli pływających RC.

Moderatorzy: saradog, AndrzejC

MP NS Orneta 2021

Postprzez Leo » 8 cze 2021, o 21:21

Jak wiecie Mistrzostwa Polski planowane są na 10-12 września. Czy i jak się odbędą dowiemy się w lipcu bo decyzja wtedy zapadnie. Miałbym natomiast prośbę by przede wszystkim kierownicy klubów ale też i indywidualni zawodnicy dali mi znać czy planujecie udział w MP i orientacyjnie w jak dużym składzie. Przykładowo - klub X - 5 zawodników, 3 modele NS, 2 modele NSS. Oczywiście wstępnie więc nie musi to być dokładne i wiążące. Doszły mnie bowiem słuchy, że z różnych względów nie wszyscy przewidują udział a przewidywana frekwencja jest dość istotną informacją. Możecie to pisać bezpośrednio w tym temacie, to chyba nie tajemnica.
Jednocześnie już dziś mogę Was poinformować, że część sędziów nie weźmie udziału w MP więc trzeba będzie co nieco pozmieniać, noclegi w hali OSiR stoją pod dużym znakiem zapytania i najprawdopodobniej noclegi będziecie musieli rezerwować sami. O wielu aspektach trudno cokolwiek powiedzieć. Odwołałem 1st Polish Open, nie będzie go z pewnością bowiem przyjazd zawodników z zagranicy będzie albo prawie niemożliwy albo już dostałem informację, że sporo ludzi nie przyjedzie.
Jarek Leoniec
Avatar użytkownika
Leo
 
Posty: 87
Dołączył(a): 25 mar 2005, o 14:45
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: MP NS Orneta 2021

Postprzez Leo » 10 cze 2021, o 01:05

Pozwoliłem sobie dzisiaj pogrzebać na Forum i popatrzeć z ciekawości na profile wielu aktywnych osób z sekcji NS. Co się okazało - całkiem sporo ludzi ostatni raz zaglądało na forum 10 lat temu. Niektórzy 5 lat temu, inni na początku tego roku. Chyba już wiem czemu nikt niczego nie komentuje.
Jarek Leoniec
Avatar użytkownika
Leo
 
Posty: 87
Dołączył(a): 25 mar 2005, o 14:45
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: MP NS Orneta 2021

Postprzez Grzesiek » 10 cze 2021, o 20:07

Co Ci mogę napisać - na innych forach i fejsbukach ci sami ludzie coś budują i tam pokazują :glu A tu tylko czasami szukają informacji.
Pozdrawiam
Grzesiek Jermołaj
Avatar użytkownika
Grzesiek
Administrator
 
Posty: 1832
Dołączył(a): 4 lut 2005, o 16:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: MP NS Orneta 2021

Postprzez Leo » 27 cze 2021, o 07:10

Pragnę poinformować, że Organizatorzy jednogłośnie i w komplecie postanowili ODWOŁAĆ tegoroczne Mistrzostwa Polski, planowane na 10-12 września.
Jarek Leoniec
Avatar użytkownika
Leo
 
Posty: 87
Dołączył(a): 25 mar 2005, o 14:45
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: MP NS Orneta 2021

Postprzez fordson » 27 cze 2021, o 13:08

Czy mógłbyś podać argumenty ,które zdecydowały o odwołaniu MP . . .
Avatar użytkownika
fordson
 
Posty: 30
Dołączył(a): 21 sty 2018, o 14:55

Re: MP NS Orneta 2021

Postprzez Leo » 27 cze 2021, o 20:33

Mógłbym, tylko po co?
Jarek Leoniec
Avatar użytkownika
Leo
 
Posty: 87
Dołączył(a): 25 mar 2005, o 14:45
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: MP NS Orneta 2021

Postprzez fordson » 29 cze 2021, o 17:16

Twoja odpowiedź pięknie podsumowuje Twój wcześniejszy wpis:

"Pozwoliłem sobie dzisiaj pogrzebać na Forum i popatrzeć z ciekawości na profile wielu aktywnych osób z sekcji NS. Co się okazało - całkiem sporo ludzi ostatni raz zaglądało na forum 10 lat temu. Niektórzy 5 lat temu, inni na początku tego roku. Chyba już wiem czemu nikt niczego nie komentuje."

I pewnie tak zostanie,jeżeli motto klasy NS brzmi " Po co ? "
Avatar użytkownika
fordson
 
Posty: 30
Dołączył(a): 21 sty 2018, o 14:55

Re: MP NS Orneta 2021

Postprzez Leo » 29 cze 2021, o 18:01

Nie widzę sensu roztrząsać czemu odwołano MP. Mógłbym napisać dlaczego ale czy na pewno chcemy to publicznie usłyszeć? Tak wyszło. Po co dawać paliwo do dyskusji do niczego nie prowadzących? Po co to roztrząsać? Co to da i co to zmieni?
A jeśli uważasz, że jeszcze za mało zrobiłem dla tej klasy to pokaż, że zrobiłeś więcej. Poza tym coś nie kojarzę, byś się wcześniej odezwał, że masz chęć przyjechać lub nie.
Jarek Leoniec
Avatar użytkownika
Leo
 
Posty: 87
Dołączył(a): 25 mar 2005, o 14:45
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: MP NS Orneta 2021

Postprzez fordson » 29 cze 2021, o 23:45

Nie znam nikogo, kto by zrobił dla NS więcej niż Ty. (Nie zrobię więcej,bo jestem za stary.)
Dlatego tak mnie zdziwiła i poruszyła Twoja odmowa podania powodów odwołania MP.
Teraz po Twojej odpowiedzi, widzę że jest źle .....

Zwyczajnie jest mi przykro że nie będzie MP. Miałem zamiar przyjechać,może wystartować.Ci co mnie znają wiedzą że nie przyjechał bym sam,ściągnął bym ekipę ,mniejszą niż zwykle ,ale zawsze.

Przepraszam.
Avatar użytkownika
fordson
 
Posty: 30
Dołączył(a): 21 sty 2018, o 14:55

Re: MP NS Orneta 2021

Postprzez Leo » 30 cze 2021, o 00:30

Nie rozumiesz nadal. Nie jest źle, ale może być lepiej. Nikt nie jest winny temu, że nie będzie MP. To splot wielu czynników. Ale nie ma co nad tym gdybać. Było, minęło, zapomnij. Pytanie dlaczego, to marnowanie czasu i sił. Pytaj co z jutrem a nie co z wczoraj. Zapytaj w czym pomóc i patrz do przodu. Może przyszły sezon też będzie kiepski. A może nie. Taka sytuacja jak jest kiedyś się skończy. I wtedy mamy być gotowi. Organizatorzy do robienia zawodów a zawodnicy do startu. Miałeś zamiar przyjechać, ok. Czemu się nie odezwałeś? Czemu stoisz bezczynnie? Nikt Ci nie każe rzucać się z motyką na słońce. Zrób to o co Cię proszą. Jak każdy zrobi to co do niego należy to w końcu to ruszy. Umiesz robić modele, to rób i startuj.
Przez ostatnie parę lat starałem się pokazać, że można. Może nie każdy to zrozumiał ale niektórzy zrozumieli. Inni mi podziękowali dwuletnim "banem" na sędziowanie. Mam to gdzieś. Robię swoje. Ty też zrób.
Jarek Leoniec
Avatar użytkownika
Leo
 
Posty: 87
Dołączył(a): 25 mar 2005, o 14:45
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Re: MP NS Orneta 2021

Postprzez fordson » 30 cze 2021, o 07:12

Uwierz, że robię.
Avatar użytkownika
fordson
 
Posty: 30
Dołączył(a): 21 sty 2018, o 14:55

Re: MP NS Orneta 2021

Postprzez Leo » 23 maja 2022, o 19:56

To jak? Przyjeżdżasz w tym roku?
Jarek Leoniec
Avatar użytkownika
Leo
 
Posty: 87
Dołączył(a): 25 mar 2005, o 14:45
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński


Powrót do Zawody i imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron