MISTRZOSTWA ŚWIATA NAVIGA 2017 -rejestracja zawodników

Tutaj zamieszczamy informacje o wszelkich imprezach dotyczących modeli pływających RC.

Moderatorzy: saradog, AndrzejC

MISTRZOSTWA ŚWIATA NAVIGA 2017 -rejestracja zawodników

Postprzez wasiol » 5 kwi 2017, o 13:11

Witam
:tuba
W związku z planowanym zgrupowaniem kadry narodowej podczas zbliżających się Mistrzostw Śląska w Rudzie Śląskiej wszyscy zawodnicy którzy otrzymali powołania na Mistrzostwa Świata w Ornecie
proszeni są o wypełnienie indywidualnych formularzy zgłoszeniowych.
Przygotowane zgłoszenia w formie elektronicznej należy obowiązkowo przesłać do trenera sekcji NS na adres e-mail: darbar@op.pl do dnia 21.04.2017 r.
Formularz w formacie PDF znajduje się na stronie organizatora http://wcnsnaviga2017.com/images/Documents/ORNETA-2017-FORMULARZ-REJESTRACYJNY---ZAWODNIK---PL.pdf
Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami udział w Mistrzostwach Śląska jest obowiązkowym elementem przygotowania dla zawodników startujących w Mistrzostwach Świata NAVIGA 2017
Krzysztof Wasik
KM Zawadzkie
wasiol
 
Posty: 62
Dołączył(a): 20 lut 2009, o 15:28
Lokalizacja: Zawadzkie

Re: MISTRZOSTWA ŚWIATA NAVIGA 2017 -rejestracja zawodników

Postprzez Bryska Andrzej » 7 kwi 2017, o 21:07

Pytanie do autora postu: kto, kiedy i z kim ustalał, że zawody w Rudzie są obowiązkowe dla kadry ?
Czy to dla zwiększenia frekwencji ?
Avatar użytkownika
Bryska Andrzej
 
Posty: 211
Dołączył(a): 21 cze 2005, o 08:28
Lokalizacja: Olsztyn

Re: MISTRZOSTWA ŚWIATA NAVIGA 2017 -rejestracja zawodników

Postprzez Grzesiek » 7 kwi 2017, o 22:01

wasiol napisał(a):Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami udział w Mistrzostwach Śląska jest obowiązkowym elementem przygotowania dla zawodników startujących w Mistrzostwach Świata NAVIGA 2017


Czyli, że powołanie jest g.... warte, jeśli się nie przyjedzie do Rudy? Tak mamy to rozumieć?
Pozdrawiam
Grzesiek Jermołaj
Avatar użytkownika
Grzesiek
Administrator
 
Posty: 1832
Dołączył(a): 4 lut 2005, o 16:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: MISTRZOSTWA ŚWIATA NAVIGA 2017 -rejestracja zawodników

Postprzez piekar » 8 kwi 2017, o 09:31

Grzesiu. Powołanie do kadry nie jest jednoznaczne z powołaniem do reprezentacji. Nikt nie może wystartować zupełnie nowym modelem dopiero na Mistrzostwach Świata (zdarzało się w przeszłości, że zawodnicy przyjechali na Mistrzostwa z nieskończonym modelem i dopiero kończyli na miejscu, a to znalazło odzwierciedlenie w ocenie modelu).
Grzesiu jak masz problem to odsyłam Cię do trenera. Czeka na Twój telefon. :papa
piekar
 
Posty: 59
Dołączył(a): 28 cze 2006, o 22:18
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: MISTRZOSTWA ŚWIATA NAVIGA 2017 -rejestracja zawodników

Postprzez Bryska Andrzej » 8 kwi 2017, o 16:06

Dla przypomnienia: są jeszcze zawody w innych miejscach, choćby w Ełku.

"Nikt nie może wystartować zupełnie nowym modelem dopiero na Mistrzostwach Świata"" A według jakiego przepisu ?

"(zdarzało się w przeszłości, że zawodnicy przyjechali na Mistrzostwa z nieskończonym modelem i dopiero kończyli na miejscu, a to znalazło odzwierciedlenie w ocenie modelu)." - Ilu takich zawodników było ?
Avatar użytkownika
Bryska Andrzej
 
Posty: 211
Dołączył(a): 21 cze 2005, o 08:28
Lokalizacja: Olsztyn

Re: MISTRZOSTWA ŚWIATA NAVIGA 2017 -rejestracja zawodników

Postprzez Grzesiek » 8 kwi 2017, o 17:26

Andrzeju, ma MŚ na pewno było takich dwóch - ja i Rysiek, więcej w tej chwili nie pamiętam. Tylko, że w moim przypadku nie miało to najmniejszego znaczenia przy wyniku, bo do oceny model został wystawiony już skończony.
A propo pierwszej kwestii to jest czyjeś durne widzimisie. Jesteśmy gospodarzami mistrzostw, możemy nawet dzień przed dopisać lub zmienić zawodnika/klasę/model, jeśli zechcemy. Weryfikacja kto jest a kogo nie ma i tak następuje w momencie rejestracji na zawodach i to my ją prowadzimy. Ale my jak zwykle jesteśmy świętsi od papieża. Już dawno stwierdziłem, że działania niektórych osób wyrządzają zawodnikom i sekcji więcej złego niż dobrego - dotyczy to zarówno osób w zarządzie, sędziów jak i samych zawodników. Tyle mojego w temacie.
Pozdrawiam
Grzesiek Jermołaj
Avatar użytkownika
Grzesiek
Administrator
 
Posty: 1832
Dołączył(a): 4 lut 2005, o 16:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: MISTRZOSTWA ŚWIATA NAVIGA 2017 -rejestracja zawodników

Postprzez Bryska Andrzej » 8 kwi 2017, o 18:09

Grzesiek napisał(a):A propo pierwszej kwestii to jest czyjeś durne widzimisie. Jesteśmy gospodarzami mistrzostw, możemy nawet dzień przed dopisać lub zmienić zawodnika/klasę/model, jeśli zechcemy. Weryfikacja kto jest a kogo nie ma i tak następuje w momencie rejestracji na zawodach i to my ją prowadzimy. Ale my jak zwykle jesteśmy świętsi od papieża. Już dawno stwierdziłem, że działania niektórych osób wyrządzają zawodnikom i sekcji więcej złego niż dobrego - dotyczy to zarówno osób w zarządzie, sędziów jak i samych zawodników. Tyle mojego w temacie.


Zgadzam się całkowicie. Prowadząc sekretariat na kilku Mistrzostwach Polski z rzędu, miałem "okazję" przekonać się o tym na żywo. Przykre, ale tak jest. :cry:
Avatar użytkownika
Bryska Andrzej
 
Posty: 211
Dołączył(a): 21 cze 2005, o 08:28
Lokalizacja: Olsztyn

Re: MISTRZOSTWA ŚWIATA NAVIGA 2017 -rejestracja zawodników

Postprzez wasiol » 8 kwi 2017, o 21:26

Kolego Andrzeju
Stosowna informacja o zgrupowaniu kadry na Mistrzostwach Śląska została przekazana osobom, które otrzymały powołania lub ich instruktorom podczas ubiegłorocznych MP. Decyzja była podjęta przez zarząd w porozumieniu z trenerem sekcji NS . Nie bardzo rozumiem Twój post i zainteresowanie w tym temacie, skoro nie zostałeś powołany do składu kadry. :glu Wiem, że jesteś zawsze żywo przejęty sprawami sekcji NS, ale tego typu uwagi i pytania może warto zgłaszać podczas Walnego Zebrania. Ostatnia część Twojego postu jest co najmniej nie na miejscu.
Krzysztof Wasik
KM Zawadzkie
wasiol
 
Posty: 62
Dołączył(a): 20 lut 2009, o 15:28
Lokalizacja: Zawadzkie

Re: MISTRZOSTWA ŚWIATA NAVIGA 2017 -rejestracja zawodników

Postprzez Bryska Andrzej » 9 kwi 2017, o 09:00

Tak się złożyło, że byłem na zebraniu sekcji na ostatnich Mistrzostwach Polski, i jestem pewien, że wspomniana kwestia informowania w czasie zebrania nie była poruszona.
Wykupując licencję jestem członkiem tej sekcji (to dla przypomnienia). Kadra powoływana jest SPOŚRÓD NAS WSZYSTKICH. Więc proszę nie pisać, że nie powinienem się tym interesować.
Na zakończenie: jeśli masz uwagi co do moich wniosków, to masz moje namiary, więc możemy podyskutować. Lub na oficjalnych spotkaniach sekcji też.
Avatar użytkownika
Bryska Andrzej
 
Posty: 211
Dołączył(a): 21 cze 2005, o 08:28
Lokalizacja: Olsztyn

Re: MISTRZOSTWA ŚWIATA NAVIGA 2017 -rejestracja zawodników

Postprzez wasiol » 9 kwi 2017, o 13:41

Chyba niedokładnie przeczytałeś moją odpowiedź. Informacja o zgrupowaniu nie była przedstawiona na zebraniu sekcji gdzie byłeś obecny, ale przekazywana w sposób indywidualny. Odpowiednim miejscem do dyskusji i rozmów w sprawach działalności naszej sekcji jest Walne Zebranie, jak wczesniej sugerowalem. Twojego członkostwa i posiadanej licencji przecież nie kwestionuję.
Krzysztof Wasik
KM Zawadzkie
wasiol
 
Posty: 62
Dołączył(a): 20 lut 2009, o 15:28
Lokalizacja: Zawadzkie


Powrót do Zawody i imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron