Aqua Craft O.S. Max

Tutaj dyskutujemy o wszelkich zagadnieniach dotyczących ślizgów z napędem spalinowym.

Moderator: AndrzejC

Aqua Craft O.S. Max

Postprzez Lord Vader Grrr » 3 lip 2009, o 12:18

Chłopaki napaliłem się na silnik Aquacraft os max'a i namazali tam ,że chodzi on najlepiej na paliwku rzędu 30%-60% nitro, a jeśli zastosuję paliwko ok 20 % będzie duży spadek mocy??Myślę też o silniku z RC Wróblik-
http://www.rcwroblik.pl/Silnik+spalinow ... 01,i2.html
i nie wiem na jakim składzie ten chodzi. Jeszcze jedno, jakie tłumiki do ww silników??można wymodzić coś swojego??może zamienniki?Podpowiedzcie,Pozdrawiam.
May the Force be with You!!!
Lord Vader Grrr
 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 maja 2009, o 11:01
Lokalizacja: Drawsko Pomorskie

Postprzez gr3 » 6 lip 2009, o 17:50

ten motorek od wróblika mam w off roadzie tamiyi i latam na paliwku 25%.sprawuje sie bardzo dobrze...naprawde mocny motorek jak na ta klase.smialo moge polecic
gr3
 
Posty: 7
Dołączył(a): 31 sie 2006, o 17:19
Lokalizacja: warszawa

Postprzez AndrzejC » 24 lip 2009, o 15:08

Ten silniczek bardzo dobrze pracuje także bez nitrometanu. Jeżeli chcesz posłuchać mojej rady to nie stosuj paliwa które ma więcej niż 10% nitrometanu. Przy większej ilości nitrometanu może Ci się po prostu rozlecieć, To nie jest silnik wyczynowy choć jest bardzo dobrze wykonany.
A.C.
AndrzejC
 
Posty: 234
Dołączył(a): 14 lut 2006, o 12:42
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez leo_home » 14 paź 2011, o 23:46

I nie używać nitrometanu. Nie można kupować żadnych nitrometanu. Moc silnika nieco spadł. Igła ustawienie zaworu staje się wrażliwa. Czas pracy przedłużony.

Użyj tłumacz do konwersji na polski. Mam nadzieję, że nie ma błędów.


Lew
leo_home
 
Posty: 39
Dołączył(a): 11 paź 2011, o 21:29
Lokalizacja: Hong Kong


Powrót do Ślizgi spalinowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron