Witam
http://www.contakt.pl/onas.php
Poliamid SR30 ze smarem na łożysko ślizgowe
http://allegro.pl/poliamid-sr30-ze-smar ... 11008.html
poliamid PA płyta GR8 zielona prowadnica, łożysko
http://allegro.pl/poliamid-pa-plyta-gr8 ... 11102.html
Poliamid SR30 ze smarem na łożysko ślizgowe
Poliamid SR30 ze smarem na łożysko ślizgowe
Pozdrawiam,
Marian Wyrzykowski
POL - 777
PL - 10/A/OS M, NS, FSR
Marian Wyrzykowski
POL - 777
PL - 10/A/OS M, NS, FSR
-
a.kachnowicz
- Posty: 384
- Rejestracja: 10 lut 2007, 08:03
- Lokalizacja: K.Kożle
Re: Poliamid SR30 ze smarem na łożysko ślizgowe
To sobie koledzy zróbcie z tego tulejki do wałów powodzenia 
Andrzej Kachnowicz
Re: Poliamid SR30 ze smarem na łożysko ślizgowe
ja z tego wykonałem zębatki ciężko się go obrabia ale przy dużych obrotach sobie ten materiał średnio radzi, a jak się pojawi temperatura to po zawodach
Re: Poliamid SR30 ze smarem na łożysko ślizgowe
To się doskonale nadaje na takie rzeczy jak np uszczelnienia dławic sterów, różne nakrętki do maszyn gdzie coś się pozycjonuje. Dużych obrotów to nie toleruje niestety , szybko się wybija i lubi stopić. Obrabia się znakomicie ale trzeba mieć bardzo ostre narzędzia.
Life begins at 30 knots...
U-Bootwaffe Admiral
U-Bootwaffe Admiral
Re: Poliamid SR30 ze smarem na łożysko ślizgowe
Moim skormnym zdaniem najlepszy materiał na tulejki wałów to Ketron PEEK. Temperatura mu nie straszna, robi się z tego materiału tuleje walcarek, a właściwości ślizgowe ma o klasę lepsze od teflonu.
Pozdrawiam
Grzesiek Jermołaj
Grzesiek Jermołaj
Re: Poliamid SR30 ze smarem na łożysko ślizgowe
Arturze, zębatki czy koła zębateArturN pisze:ja z tego wykonałem zębatki
Pozdrawiam
Grzesiek Jermołaj
Grzesiek Jermołaj
Re: Poliamid SR30 ze smarem na łożysko ślizgowe
Grzesiu punkt dla ciebie
koło zębate o module 0.75.