Inicjatywa dla juniorów

Tutaj zamieszczamy informacje o wszelkich imprezach dotyczących modeli pływających RC.

Moderatorzy: saradog, AndrzejC

Inicjatywa dla juniorów

Postprzez Maciej Kozłowsk » 26 paź 2017, o 22:19

Uwaga

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny wszystkich opiekunów juniorów już startujących oraz miłośników modelarstwa którzy szukają drogi do rozpoczęcia naszej modelarskiej przygody przez ich latorośli w celu :

Na koniec sierpnia planujemy razem z grupą juniorską z Chin i jej trenerami zorganizowania szkolenia / obozu / treningu na dzieci / juniorów.
Szczegóły będą podawane w miarę postępu organizacji imprezy. Rozmach tego zgrupowania i sposób zabezpieczenia sprzętu będzie mocno zależny od ilości juniorów. Na koniec szkolenia, treningu, zgrupowania planowane są zawody juniorskie klas mini.

Lokalizacja gmina Lesznowola, akwen Nowa Wola - termin ostatni tydzień sierpnia 2018.

proszę kontakt pod numerem telefonu 505 208 726 lub e-mail : maciek.kozlowski@tenshock.com.pl

Maciej Kozłowski
RC-online Tenshock Polska
pozdrawiam
Maciej Kozłowski
Avatar użytkownika
Maciej Kozłowsk
 
Posty: 1032
Dołączył(a): 30 maja 2005, o 09:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Inicjatywa dla juniorów

Postprzez ArturN » 27 paź 2017, o 13:51

Wszelkich juniorów tych z klas NS również czy tylko "mąciwodów" z klas M i FSR :P
pozdrawiam
Artur N
ArturN
 
Posty: 490
Dołączył(a): 25 lut 2005, o 11:13
Lokalizacja: Opole

Re: Inicjatywa dla juniorów

Postprzez Maciej Kozłowsk » 27 paź 2017, o 14:19

Wszystkich bez FSRów ( czyli nie wszystkich, zaraz ktoś mi zwróci uwagę... )

I nie jest to bynajmniej eliminacja klasy ale po prostu na tym akwenie nie ma zgody na pływanie FSRami.
Jest to bardzo silnie za każdym razem akcentowane przez miejscowych włodarzy.
pozdrawiam
Maciej Kozłowski
Avatar użytkownika
Maciej Kozłowsk
 
Posty: 1032
Dołączył(a): 30 maja 2005, o 09:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Inicjatywa dla juniorów

Postprzez Grzesiek » 27 paź 2017, o 16:41

Artur, lepiej niech Twoi nie próbują, bo to jest bardzo zaraźliwe. Ja raz spróbowałem i teraz mam jak się zawody pokrywają :eldia
Pozdrawiam
Grzesiek Jermołaj
Avatar użytkownika
Grzesiek
Administrator
 
Posty: 1832
Dołączył(a): 4 lut 2005, o 16:20
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Zawody i imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron