FSR Standard

Tutaj dyskutujemy o wszelkich zagadnieniach dotyczących ślizgów z napędem spalinowym.

Moderator: AndrzejC

FSR Standard

Postprzez AndrzejC » 1 lut 2007, o 00:01

W zeszłym roku na wiosennym CKM przedstwiliśmy zalożenia nowej krajowej klasy którą nazwalismy FSRV standard. Konkurencja ta jest z założenia przeznaczona dla Nowicjuszy, którzy cos tam sobie zbudowali i chcieli by postartować na zawodach. W związku z tym chcę zaprosić wszystkich tych, którzy mają jakikolwiek modelik z napędem spalinowym o pojemnosci silnika do 3,5 ccm, do startów w zawodach organizowanych w tym roku. Na wszystkie pytania chętnie odpowiem i porad wszelakich w tym temacie udzielę. Przepisy dotyczące tej klasy zostaly zamieszczone w Modelarzu( pierwszy albo drugi nr 2006) oraz są zamieszczone na wroclawskiej stronie www.fsrv.wroclaw.pl Myslę ,że temat jest rozwojowy. Mamy informacje że w tym roku parę nowych łodeczek na wodę wyplynie. Granica wieku w zasadzie nieograniczona. jezeli znajdą się seniorzy to też będą mogli poplynąć,( choć klasa zostala pomyślana głównie dla juniorków).
Andrzej Ciechański
AndrzejC
 
Posty: 234
Dołączył(a): 14 lut 2006, o 12:42
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Grzesiek S » 2 lut 2007, o 20:27

Witam Andrzeju . Jak juz mówiłem robie łudke tylko chciałbym dac doniej silnik do 7,5 w kturej klasie mugłbym startowac
Hitec Optic 6 Q/PCM
Seat Toledo 1,9TDI 04r
Grzesiek S
 
Posty: 40
Dołączył(a): 24 sty 2007, o 21:30
Lokalizacja: Chełm

Postprzez AndrzejC » 2 lut 2007, o 22:13

Grzesiu. Klasa standard ma ograniczoną pojemnosc silnika. Górna granica to 3,5ccm. jeżeli chcesz startować z silnikiem o większej pojemności, to bedziesz się łapal w klasie7,5 junior. Pamiętaj, że jeżeli masz zamiar startować to musisz wykupić licencję sportową. wejdz w dzial: licencje i tam szukaj informacji. Myslę ze bedziesz mógł to zalatwic nanaszych zawodach we Wroclawiu. Pracuj nad łódką bo początek sezonu coraz bliżej ;oko
A.C.
AndrzejC
 
Posty: 234
Dołączył(a): 14 lut 2006, o 12:42
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Grzesiek S » 2 lut 2007, o 23:31

nom juz bardzo blisko a ja jeszcze prawie nic nie zrobiłem a gdzie dokladniej moge wykupić tą licęcje ? uwas na zawodach?
Hitec Optic 6 Q/PCM
Seat Toledo 1,9TDI 04r
Grzesiek S
 
Posty: 40
Dołączył(a): 24 sty 2007, o 21:30
Lokalizacja: Chełm


Powrót do Ślizgi spalinowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron