ModelTeam
KALENDARZ
WYNIKI
ŚLIZGI M
REDUKCJE NS
POZOSTAŁE
DOKUMENTY
SERWIS
NEWSY
LINKI



Numeryczna Prognoza Pogody

Pobierz Firefoksa!

ModelTeam.com.pl

Kalendarz imprez modelarstwa pływającego na rok 2006

Sekcja modeli ślizgów w kl. M

Nazwa imprezy Klasa Termin zawodów
Miejsce zawodów
Uwagi
Zawody międzynarodowe ECO, Mono, Hydro, FSR E-21 6-7.05   Nachod (CZECHY) Informator

Zawody międzynarodowe

 "12 Elektroregatta Prag 2006"

Eco, Eco Team, F1E,
Mono, Hydro, FSR E-21
12-14.05   Praga (CZECHY) Informator
Zawody międzynarodowe Eco, Eco Team,
Mono, Hydro, FSRE, S7,S14, F1E,
26-28.05  Moers (NIEMCY) Informator
Zawody ogólnopolskie ECO 400, ECO młodzik, ECO st.junior, Mono 400, Hydro 400 3-4.06   Kędzierzyn Koźle Informator

Eliminacyjne Zawody do

   Mistrzostw  Polski

EC0, Hydro, Mono, FSR E-21, F3   10-11.06   Kędzierzyn Koźle Informator
Eliminacyjne Zawody do

   Mistrzostw  Polski

EC0, Hydro, Mono, FSR E-21  24-25.06   Warszawa -  Michałowice Informator
Mistrzostwa Polski F1, F3, ECO 400 1-2.07   Kędzierzyn Koźle Informator
Mistrzostwa Świata kl.M F1E, F3E, ECO, Mono, Hydro, S7, S14 14-23.07   Thale (NIEMCY) Informator
Biuletyn
Zawody międzynarodowe ECO, Mono, Hydro, FSR E-21 2-3.09   Borovany (CZECHY) Informator
Mistrzostwa Polski
 
EC0, Hydro, Mono, FSR E-21, S7-14, HS7-14 16-17.09   Kędzierzyn Koźle Informator
Międzynarodowe Grand Prix Pomorza ECO Std, ECO Exp 23-24.09   Borne Sulinowo Informator
Zawody międzynarodowe Mistrzostwa Czech ECO, Mono, Hydro, FSR E-21 23-24.09   Pilzno (CZECHY)  

Sekcja modeli redukcyjnych w kl. NS

Nazwa imprezy Klasa Termin zawodów Miejsce zawodów Uwagi
Zawody o Puchar Dyrektora
ZW LOK Opole
  F4-A, F4-B 12.02

Opole basen PSP nr 5

Informator
IV Polsko-Czesko-Słowacki Puchar NS - 1 eliminacja   F2, F4, F6, F7, DS, NSS 5-7.05 Ruda Śląska Informator
IV Polsko-Czesko-Słowacki Puchar NS - 2 eliminacja   F2, F4, F6, F7, DS, NSS 3-4.06 Prievidza (SŁOWACJA) Informator
 Mistrzostwa Polski kl. NS   F2, F4, F6, F7, DS, NSS 8-11.06 Antonin k/Ostrowa Wielkopolskiego Informator
 Mistrzostwa Świata kl. C   C1, C2, C3, C4, C5, C6 , C7 22.06-1.07

Dubrownik (CHORWACJA)

Informator
 Mistrzostwa Europy kl. NS   F2, F4, F6, F7, DS, NSS 20-26.08 Głowno k/Łodzi Informator
Biuletyn
IV Polsko-Czesko-Słowacki Puchar NS - 3 eliminacja   F2, F4, F6, F7, DS, NSS 22-24.09 Borohrádek (CZECHY)  
Zawody o Puchar Przechodni Lange Naker Klas NSS   NSS 16-18.09 Skarżysko Kamienna - Rejów Informator