ModelTeam
KALENDARZ
WYNIKI
ŚLIZGI M
REDUKCJE NS
POZOSTAŁE
DOKUMENTY
SERWIS
NEWSY
LINKI



Numeryczna Prognoza Pogody

Pobierz Firefoksa!

Kalendarz ModelTeam 2010

Kalendarz imprez modelarstwa pływającego na rok 2010

Uwaga! Terminy imprez mogą ulec zmianie


 modele ślizgów elektrycznych - Sekcja M
Nazwa imprezy Klasa Termin zawodów
Miejsce zawodów
Uwagi
Międzynarodowe Zawody klas M ECO mini, ECO, Mono, Hydro, FSR E

1-2.05

Nachod (Czechy)

 
Mistrzostwa Maklenburgii klas ECO ECO Exp, ECO St, ECO Start
Mini-ECO-Expert

8.05

Neustrelitz (Niemcy)

kiam82@freenet.de
Międzynarodowe Zawody "Elektroregata Praha"  ECO, Mono, Hydro, FSR E 27-30.05 Praga (Czechy)  
Mistrzostwa Polski 2010 klas M - I runda ECO, Mono, Hydro 12-13.06

Michałowice

Informator
Mistrzostwa Polski 2010 klas M - II runda ECO, Mono, Hydro 26-27.06 Konopiska Informator
Mistrzostwa Polski 2010 klas M - III runda ECO, Mono, Hydro 9-11.07 Kędzierzyn-Koźle Informator
Mistrzostwa Polski 2010 klas M - IV runda ECO, Mono, Hydro, F1, F3 27-29.08 Kędzierzyn-Koźle Informator
Mistrzostwa Świata klas M ECO, Mono, Hydro, F1, F3, FSR-E 17-26.09

Murrhardt (Niemcy)

 
 
ZAWODY KRAJOWE
Mistrzostwa Polski 2010 klas M - I runda ECO, Mono, Hydro 12-13.06

Michałowice

Informator
Mistrzostwa Polski 2010 klas M - II runda ECO, Mono, Hydro 26-27.06 Konopiska Informator
Mistrzostwa Polski 2010 klas M - III runda ECO, Mono, Hydro 9-11.07 Kędzierzyn-Koźle Informator
Mistrzostwa Polski 2010 klas M - IV runda ECO, Mono, Hydro, F1, F3 27-29.08 Kędzierzyn-Koźle Informator
 
ZGRUPOWANIA KADRY
I trening kadry klas M  ECO, Mono, Hydro, FSR E, F1, F3 25-26.08 Kędzierzyn-Koźle  
II trening kadry klas M  ECO, Mono, Hydro, FSR E  11-12.09

Michałowice

 
 
 modele pływające redukcyjne RC - Sekcja NS
Nazwa imprezy Klasa Termin zawodów Miejsce zawodów Uwagi
XIII Okręgowe zawody modeli pływających o Puchar Dyrektora ZW LOK Opole F4 14.02 Opole (basen) Informator
III Ogólnopolskie Zawody klas NSS NSS 24-25.04 Brenno k/Leszna Informator
XVI Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska modeli klas NS, I Eliminacja do Mistrzostw Polski 2010 NS 30.04-02.05 Ruda Śląska Informator
X Warmińsko-Mazurskie MistrzostwacRedukcyjnych Modeli Pływających, II Eliminacja do Mistrzostw Polski 2010 NS 29-30.05 Ełk Informator
Mistrzostwa Polski NS 25-27.06 Kielce Informator
Mistrzostwa Europy NS 27.07-2.08 Kolomna (Rosja) Informator
IX Rejonowe Zawody Modeli Redukcyjnych Pływających NS 5.09 Dobrodzień Informator
Zawody "Na zakończenie sezonu" klas NSS o Puchar "Langenakera" i "Orła Białego" NSS 18-19.09
Skarżysko Kamienna
Informator